Podest sceniczny

Podesty sceniczne są niezastąpione jeśli chodzi o wypełnienie obszaru teatralnego, scenicznego, jak również idealnie wpasowują/wpisują się w inne konstrukcje z branży eventowej, które nadawać się będą jako elementy do przeróżnych wydarzeń. Podesty sceniczne mają zastosowanie w budowie różnych, wolnostojących i bezpiecznych konstrukcji scenicznych na przykład podwyższenia pod kamery, trybuny sportowej, widowni, wybiegu do sceny na pokaz mody, sceny teatralnej, koncertowej i estradowej. Dzięki ich niedużym modułom można je zastosować prawie wszędzie. Należące do nas podesty sceniczne charakteryzują się ekspresowym montażem i demontażem, dają możliwość pracy w dużym komforcie, oraz gwarantują 100 % bezpieczeństwo w kreowaniu nowych konstrukcji scenicznych.

scena-na-konferencje-z-podestow-scenicznych-w-krakowie
podesty-sceniczne-pod-konferencje-prasowa

Podesty sceniczne – niezawodne rozwiązanie

W asortymencie naszej firmy odszukacie Państwo trwałe i godne zaufania podesty sceniczne, które charakteryzuj się  ekspresowym montażem i demontażem oraz ich waga wynosi tylko 29kg, dzięki czemu to jedne z najlżejszych podestów na rynku. Cechą charakterystyczną tego systemu jest możliwość zbudowania konstrukcji o różnych wysokościach, kształtach i rozmiarach, do tego charakteryzuje się prostą funkcjonalnościa, bezpieczeństwem i możliwością montaż, na nierównym terenie. Za sprawą lekkich profili aluminiowych, które idealnie do siebie pasują w różnych  konfiguracjach, podesty sceniczne można łączyć ze sobą na różne sposoby. Dodatkowo posiadamy dużą ilość akcesoriów, łatwych w montażu, takich jak schody modułowe, barierki, uchwyty, klamry, zastrzały, najazdy, podjady i schody, dzięki którym można robić przeróżne konstrukcje sceniczne z dokładnością do 0,5m x 0,5m , posiadają małą wagę Wykonanie podestów scenicznych

wybieg-mody-z-podestow-scenicznych-galeria-bronowice
blaty podestów scenicznych pod kamerę

Specjalistyczne modułowe podesty sceniczne.

Nasza wypożyczalnia Art. Sound Light Company sprzętu zapewnia Państwu profesjonalny system modułowy sprzętu eventowego jakim są podesty sceniczne o wymiarach: 200 x 100cm, 200 x 50 cm, 100 x 100cm, 100 x 50cm, 50 x 50 cm, dodatkowo posiadamy również elementy pół okrągłe i trójkątne, wraz z wszelkim wyposażeniem do tworzenia różnych modułowych konstrukcji aluminiowych. Zapewniamy również specjalne nogi teleskopowe o profilu aluminiowym 60x60x3mm w różnych zakresach wysokości. 30-45 cm, 45-65 cm, 60-105 cm, 70-120 cm, 90-165 cm, 100-180 cm, 120-220 cm, dzięki czemu bezproblemowo możemy wypoziomować dany podest, na każdym podłożu  

duża scena ze schodami zbudowana z podestów scenicznych w expo Kraków
schody z podestów scenicznych montowane do sceny expo Kraków

Pewny system modułowy o niskiej wadze:

W ofercie naszej firmy Art Sound Light Company posiadamy także bardzo lekkie podesty sceniczne 2mx1m o wadze 29kg oraz obciążeniu do 750kg / 1m2. Modułowa konstrukcja pozwala, bezproblemowo i natychmiastowo zamontować nogi i inne akcesoria scenicznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zredukują Państwo swoje koszty do minimum związane z transportem, montażem i demontażem.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nasza ofertą do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i postaramy się pomóc w wyborze optymalnego sytemu dopasowanego do Państwa potrzeb.

scena na imprezę abb z podestów scenicznych w expo Kraków
podesty sceniczne na potańcówkę w Olkuszu

Rodzaje podestów scenicznych.

podest sceniczny hd 2mx1m pod kamerę tv arena Kraków

PODEST SCENICZNY HD 2m x 1m

schody z podestów scenicznych hd 2mx0,5m

PODEST SCENICZNY HD 2m x 0,5m

podest sceniczny hd 1mx1m schody do wysokiej sceny

PODEST SCENICZNY HD 1m x 1m

podest sceniczny hd 1mx0,5m schody do studia polsta sport arena Kraków

PODEST SCENICZNY HD 1m x 0,5m

podest sceniczny hd 1mx0,5m element schodów forum ekonomiczne w Krynicy

PODEST SCENICZNY HD 0,5m x 0,5m

podest sceniczny light 2mx1m na kółkach w namiocie Tarnów

PODEST SCENICZNY LIGHT 2m x 1m

schody z podestów scenicznych light 2mx0,5m

PODEST SCENICZNY LIGHT 2m x 0,5m

podest sceniczny light 1mx1m

PODEST SCENICZNY LIGHT 1m x 1m

schodek do sceny z podestów scenicznych light 1mx0,5m

PODEST SCENICZNY LIGHT 1m x 0,5m

podest sceniczny light 0,5mx0,5m montaż widowni

PODEST SCENICZNY LIGHT 1m x 0,5m