A A A

O firmie

Teraz nasze produkty dostępne także na wynajem Zapraszamy!
 

ATHLETIC Sp. z o. o. światowym liderem w produkcji statywów muzycznych

 

Nasza firma jest czołowym producentem profesjonalnych systemów scenicznych. Nasze produkty znane są pod marką ATHLETIC oraz ALUSTAGE. W ofercie naszej firmy znaleźć można podesty sceniczne, sceny, zadaszenia, kratownice, barierki, najazdy kablowe, konstrukcje wystawiennicze, konstrukcje ekranowe, skrzydła dźwiękowe, wieże nagłośnieniowe i wiele innych ciekawych produktów.

 

Wszystkie nasze produkty cieszą się dużym uznaniem u klientów w kraju jak również za granicą, a ciągły i dynamiczny eksport wymusza na nas zaspokajanie potrzeb klienta w profesjonalny produkt za przystępną cenę.

Nasi pracownicy to zespół młodych, ambitnych ludzi, którym praca pozwala na rozwój zawodowy i ciągłe podwyższanie kwalifikacji w celu jak najlepszej obsługi klienta.

 

ATHLETIC Sp. z o.o. częścią grupy kapitałowej SAP MUSIC PROFESSIONAL!

 

Nasza firma - ATHLETIC Sp. z o. o. to jedna z części grupy kapitałowej, w którą wchodzą:

  • MUSIC STORE Sp. z o. o. w Poznaniu,
  • SAP RENOVATION Sp. z o. o. w Kaliszu oferująca między innymi używane pianino i fortepiany po renowacji.
 

Wzajemne wsparcie kapitałowe, marketingowe oraz logistyczne daje wyjątkowo solidną podstawę do rozwoju technologicznego i wdrażania nowych produktów oraz nowych rozwiązań technologicznych.

 

ALUSTAGE to marka i zespół ludzi tworzący dział w firmie ATHLETIC

 

Naszym podstawowym celem jest dostarczenie klientom profesjonalnych produktów scenicznych na najwyższym światowym poziomie, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla użytkowników. Budowa profesjonalnych scen z modułowych podestów scenicznych oraz zadaszeń estradowych to główny pion działania naszej firmy.

drukuj
powrót