A A A

Aktualności

Koncert w Ruinach Zamku- Janowiec 2015

Zadaszenie oraz scena firmy Alustage 10x12m


 

 12.06.2015

 

Bednarek Kluczbork 11.04.2015

Zadaszenie oraz scena firmy Alustage na Koncercie Bednarka 2015

Publiczność bawiła się w rytmach granych przez Kamila Bednarka i Starguard Mafia

w OSiR Kluczbork. 


 

 12.06.2015

 

Dni Sycowa 2013

Zadaszenie oraz scena firmy Alustage na Dniach Sycowa 2013

W pierwszy dzień imprezy publiczność bawiła się przy piosenkach wokalistki Ewa Farna,
a gwiazdą ostatniego dnia obchodów Dni Sycowa był zespół Enej

 


  21.05.2013

 

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Konferencja Discovery HD - pokaz iluzjonisty Dynamo

 


  03.03.2013

 

Zadaszenie 10x10 i scena na Zamku w Czersku

Wynajem-Scen zrealizował budowę sceny i zadaszenia 10x10 na Zamku w Czersku. Wszystkie kratownice i podesty użyte do organizacji posiadają certyfikat TUV, a także zostały profesjonalnie zmontowane przez pracowników Wynajem-Scen.

 

Na realizację tego zlecenia wykorzystaliśmy:

  • Zadaszenie 10x10
  • 50 szt. podestów SCA-01

 

12.11.2012

 

Firma Athletic otrzymała certyfikat DIN EN ISO 3834-2

W firmie Athletic Sp. z o.o. przeprowadzony został przez jednostkę SLV Hannover audyt w wyniku którego uzyskaliśmy certyfikat na zgodność z wymaganiami normy DIN EN ISO 3834-2. Jest on potwierdzeniem spełnienia najwyższych wymagań jakościowych podczas prowadzenia robót spawalniczych.

 

18.10.2012

 

Amfiteatr w Mrągowie

Wynajem-Scen dostarczył do amfiteatru w Mrągowie:
20 wyciągarek
160 metrów kratownicy QUADROSYSTEM

Wciągarki SAFETEX oraz kratownica polskiego producenta ALUSTAGE zapewnią pełne bezpieczeństwo.

 

13.07.2012

 

Athletic oficialnym dystrybutorem produktów SKB w Polsce


Athletic został oficjalnym dystrybutorem produktów SKB w Polsce. Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym, aby uzyskać więcej szczegółów.

 

Wyszukiwarka produktów znajduje się pod tym adresem:
http://www.skb-europe.com/skb//cases-music/

 

Europejski Kongres Kultury


W dniach 08-11 września, odbył się Europejski Kongres Kultury.
Nasza firma została wybrana do zbudowania konstrukcji pod budowę dwóch ważnych obiektów. Były to Emergency Room oraz budynek Akredytacji.
 

Emergency Room to obiekt o nieregularnym kształcie przypominającym wgniecioną elipsę. Aby uzyska oczekiwaną formę, skonstruowaliśmy na bazie naszych trawersów osiem bramek o długościach od 4 do 16m.


Zastosowaliśmy kratownicę z atestem TÜV o bokach 290mm i 390mm i podstawy słupów z długimi ramionami, odpowiednimi dla konstrukcji funkcjonąujących w terenie.


Ze względu na projekt zakładający zbudowanie ścian okalających konstrukcję z tysiąca plastikowych pudełek, zdecydowaliśmy się wkopac podstawy słupów na głębokośc umożliwiającą schowanie kolidujących ze scenografią elementów poziomujących konstrukcję.


Projekt był sporym wyzwaniem,ponieważ spadek terenu wynosił ok 50 cm a nasza konstrukcja musiała byc idealnie spoziomowana i rownolegle jej podstawa miala byc ukryta w ziemi.
Powierzchnia jaka powstała po wybudowaniu konstrukcji, została przez nas wypełniona 140 szt. podestów, z których każdy miał indywidualnie dobrany zestaw nóg ze względu na duży spadek terenu.
Emergency Room („ostry dyżur) to otwarta przestrzeń ekspozycyjna udostępniana artystom, którzy komentują w niej wydarzenia społeczne i polityczne z danego dnia. Prezentowane prace, niezależnie od formy – czy będą to instalacje, obiekty plastyczne, wideoart, happening, czy performance – zawsze mają charakter krytyczny, interwencyjny. Wszystkie są rejestrowane, a część z nich publikowana i komentowana w internecie. W czasie trwania projektu, codziennie  o godzinie 12.00 i 18.00 następowała zmiana ekspozycji.

Pawilon Akredytacji powstał na podstawie czterech połączonych ze sobą kontenerów . Nasze zadanie polegało na zbudowaniu platformy
na dachach kontenerów (60m2) i kaskadowego zejścia w formie trybuny z gradacją wysokości co 20 cm. Do budowy konstrukcji wykorzystaliśmy 99 podestów i ze względu na podłoże z kostki brukowej nogi teleskopowe.

Zarówno w Emergency Room jak i Pawilonie Akredytacji, na wynajem przeznaczyliśmy wyłącznie podesty z nawierzchnią wodoodporną i antypoślizgową, atestowaną na trudnozapalnoś. Zarówno podesty jak i kratownice wykorzystane we wrocławskim projekcie posiadają atest TÜV.
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

drukuj
powrót